Seo Paketleri

images

Ucuz Etkili Seo Paketleri

 

Seo Paketi : 200

 • 10 adet blog tanıtım yazısı
 • 5 adet rehber kayıt
 • 5 adet dizin kayıt

 

Seo Paketi 400

 • 20 adet blog tanıtım yazısı
 • 5 adet rehber kayıt
 • 5 adet dizin kayıt

 

Seo Paketi 700

 • 30 adet blog tanıtım yazısı
 • 5 adet rehber kayıt
 • 5 adet dizin kayıt

 

Seo Paketi 1000

 • 50 adet blog tanıtım yazısı
 • 10 adet rehber kayıt
 • 10 adet dizin kayıt

 

SEO FİYATLARIMIZ

Seo fiyatları, her kelimeye ve sektöre göre değişkenlik gösteren bir kavramdır. Kelimenin rekabet oranı, aranma hacmi, sonuç sayısı ve sektör rekabeti seo ücretleri belirlenirken dikkate alınacak kriterler arasındadır. Bunların yanı sıra hiç sıralamada olmayan seo çalışması uygulatmayan firma ya da şahıslar yüksek rakamlar öderken kelimesinde iyi konumlarda yer alan firmaların ya da şahısların daha iyi konumlara gelmek için ödeyecekleri ücret çok düşük meblağları bulabilmektedir.

Günümüzde seo çalışmaları yapılırken çok fazla gayret, bilgi birikimi, teknik ve tecrübe gerekmektedir. Artık işler eskisi gibi kolay değil. Önceki süreçlerde link eklemesi yapıp web sitelerimizin yükselişini takip ederdik. Link verdiğimizin ertesi günü sıralamalarda çok iyi konumlarda yer alırdık. Artık süreç bambaşka bir şekilde seyrediyor. İçeriğin kullanıcı odaklı olmalı, alacağın bağlantılar kaliteli ve çoğu nitelikli ve doğal olmalı ve sosyal medya sitelerini aktif olarak kullanılmalı. İçerik girerken uzun olsun da nasıl olursa olsun deyip geçmemeliyiz. Evet google insan değil ama artık en az bizim kadar o makaleyi anlayabilme kapasitesine sahip. O nedenle bundan sonraki süreçte arama motorlarını iyice anlamak onların isteklerine yanıt vermemiz gerekiyor. Yok öyle hacklink ekleyip bir yerlere gelmek. Gelirsen de gidersin arkadaş. Seo fiyatları, her kelimeye ve sektöre göre değişkenlik gösteren bir kavramdır. Kelimenin rekabet oranı, aranma hacmi, sonuç sayısı ve sektör rekabeti seo ücretleri belirlenirken dikkate alınacak kriterler arasındadır. Bunların yanı sıra hiç sıralamada olmayan seo çalışması uygulatmayan firma ya da şahıslar yüksek rakamlar öderken kelimesinde iyi konumlarda yer alan firmaların ya da şahısların daha iyi konumlara gelmek için ödeyecekleri ücret çok düşük meblağları bulabilmektedir.
Seo Fiyatı belirlenirken göz önünde bulundurulan kriterler aşağıdaki gibidir;
Hedef kelimenin rekabet oranı,
Hedef kelimenin aranma hacmi,
Hedef kelimenin sonuç sayısı,
Sektör rekabeti,
Web sitesinin kod yapısı ve index sayısı,
Web sitesinin içeriği.
Yukarıda maddeler halinde paylaştığımız her bir kriter seo ücreti belirlenirken dikkate alınır.

Bu yazıyı bir çok takipçimizden seo fiyatları belirlerken neyi göz önünde bulunduruyorsunuz? nelere dikkat ediyorsunuz? nasıl belirliyorsunuz gibi sorular aldığımız için hazırladık. Umarız bu sorulan sorulara bu makale ile net olarak cevap verebilmişizdir. Unutmayın arkadaşlar herkes ama herkes seo danışmanı olabilir, herkes bu sektörde fiyat belirleyebilir, hizmet verebilir ama başarılı olamaz. Bir seo uzmanı tercih ederken çok iyi araştırmalısınız. Bizleri takip etmeye devam edin : alioktem.com.tr

lr üyelik