Özel Ders Nedir?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:30

Özel ders, bir öğretmene bir öğrenci ile verilen bir derstir. Bir ortak bulursanız, bir ila iki öğretmen arasında olabilir. Bu, öğretmenin bireysel ya da onun özel istek ve ihtiyaçlarıyla çalışabileceği gerçeğinden ötürü öğrenmenin en hızlı yoludur. matematik özel ders seçmelisiniz. Neyi öğrenmek istediğinizden emin değilseniz deneyimli profesyonellerimiz neyin daha iyi olacağına karar vermenize yardımcı olacaktır.

Özel dersler bir öğrenciden veya bir  iki öğretim görevlisi ile çalışan bir çiftten oluşur. özel ders kişisel ihtiyaçlarınıza uyar. Kendi hızınızda öğrenmek, optimum anlayış yöntemidir .
Özel dersler ile ilgili yaygın bir yanılgı, onlar’ın inziva edildikleri yerinde olmasıdır. Aksine, birden fazla özel dersler balo salonumuzda aynı anda devam etmektedir. Öğrencilerimiz bu ortamda öğrenmenin türkçe özel ders ortamlarında kendilerine bir avantaj sağladığını buldu.
Özel dersler yalnızca randevu alarak yapılır ve stüdyoların ana numaralarını arayarak her stüdyo çalışma saatleri arasında planlanabilir.

 

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir