LR üyelik Nedir ?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:36

Bu makalemizde Sizlere LR üyelik hayatınızda neleri değiştirebilir ? LR Nedir? onlu anlatıcam

Üyelik veya giriş aidatı ödemeden, LR üyelik ile hayatınızda ciddi değişiklikler yaratma potansiyeline sahip olursunuz.

LR aloe vera üyelik ile, aylık kota ve satış limitleri olmaksızın, kendi ekibinizi kurup gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. LR kozmetik üyelik ile birçok ev hanımı, emekli, öğrenci,… satış ortağımız bugüne kadar onlarca başarı hikayesi yazdılar.

LR üyelik ile aile bütçeniz için ek gelir yaratabilir, eğitim masraflarınıza katkı sağlayabilir veya kendiniz için tam zamanlı bir iş sahibi olabilirsiniz. LR size bunlara sahip olabilmeniz için gerekli imkanı sağlar; sonrasında çok çalışmak ve kazanmak tamamen sizin çabanıza bağlıdır. lr üyelik sistemi şeffaf ve adil bir sistemdir, çok çalışan çok, az çalışan az kazanır. Siz emek verir, azimli bir şekilde çalışmaya devam ederseniz eninde sonunda kazananlar arasında yer alırsınız.

LR Üyelik Avantajları Nedir?

LR, satış ortaklarına bir dizi avantaj sunar. Kar marjı ve prim ödemeleri içeren ücretlendirme konsepti, LR ortaklarının yararlandığı avantajlardan sadece birisidir. Burada performansın ödüllendirilmesi daima odak noktadadır.

 

LR ile para kazanabilirsiniz. Olağanüstü ücretlendirme sistemi, uluslararası rekabeti adil ve şeffaf şekilde düzenler.

LR’ın eşsiz ücretlendirme sistemi, yaş ve cinsiyet, eğitim düzeyi, kişisel deneyim ve maddi geçmişe bakılmaksızın herkese sınırsız kazanç fırsatı sunuyor. LR danışmanı olarak, yüksek kaliteli LR ürünlerinin satışında cazip bir kar marjı elde edersiniz. LR, elde ettiğiniz ciro bazında yani yaptığınız satışların meblağına göre değişen ek bir prim öder.

Ücretlendirme sistemi bunun ötesinde, başka primlerin ödenmesi ile LR işinin tavsiye edilmesini destekler.

LR’da ne kadar para kazanılır?

Elde edilecek kazanç daima gösterilen performansa bağlıdır. Yüzbinlerce iş ortağı LR ücretlendirme sistemi sayesinde sağlam bir ek gelir elde etmektedir. Ancak, 6 haneli yıllık kazanç meblağları da LR’da gerçektir.

LR ücretlendirme sisteminin parasal avantajlarının yanında LR ile çalışma başka avantajlar da sunar.

LR Üyelik Paketleri 

En az 99 TL
Serbest Seçim, adında da anlaşılacağı üzere aslında bir paket veya set değildir. Üye olmak için katalogdan kendinize en az 140TL değerinde ürün seçersiniz, bunlar size 99 TL’ye indirimli olarak gelir. Ürün sayısında sınır yoktur. Kaç ürün alırsanız alın, hepsini indirimli fiyattan ödersiniz. Ne kadar ödeyeceğinizi bulmak için katalogdan lr ürünlerinizi seçip, toplam fiyatı en son hesap makinasıyla 1.4’e böldüğünüzde, ödeyeceğiniz toplam tutarı bulursunuz. Bu tutar en az 99 TL olmalıdır.

Serbest Seçim set ile LR’a üye olduğunuzda aşağıdaki belgeler standart olarak paket içeriğinde gelir:

LR Katalog (1 adet)
Fiyat Listesi
LR Pazarlama Planı
LR Şirket Tanıtımı
İş Ortağı Başvuru Formu (2 adet)
Bu paketi LR’ı iş olarak yapmak isteyenlerden ziyade, üye olarak kendine indirimli ürün almak isteyenler tercih eder. lr üyelik paketleri 3 Paketden oluşmaktadır başlangıç paketteki ile satış yapmaya başlaya bilirsiniz

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir