Philips LCD Tv Hazır Kanal Listesi indir 2016 güncel

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:09

42pfl4307k_12-ims-global

Philips Smart Tv Kanal Listesi indirmek için tıklayınız

TIKLA İNDİR repair_philips3000series

-Kanal listelerini USB bellek yardımıya yüklemesi; Öncelikle yukarıdaki zip dosyasını indiriniz ve boş bir USB bellek içine Repair klasörü ile atınız. (Yani USB içine girdiğinizde Repair adında bir klasör olmalı onun içinde ise .bin uzantılı dosya)
-Daha sonra kumanda üzerindeki Home (üzerinde ev işareti olan menü tuşu) tuşuna basınız,
-Menüden [Ayarlar] > [Uydu ayarları] (Bazı modellerde kanal ayarları içinden yapılmakta) > [Genel Ayarlar] > [Kanal listesi kopyalama] > [TV’ye kopyala]
menü sırasını takip ederek kanal listesi kopyalama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Philips Kanal Listesi Editörü

Yukarıda vermiş olduğum liste sizin Tv modelinizle uyumlu olmayabilir.Bu nedenle Philips Channel List Editor programını indirerek kendi kanal listenizi düzenleyebilirsiniz.Kanal listesi editörünün 3 farklı versiyonu var.Tv modeline göre uyumlu olduğu versiyon değişebiliyor, bu nedenle önce ilk sıradaki programı indirin.Kanal listeniz uyum sağlamazsa 2. ve 3. programı indirirsiniz.

Philips Kanal Listesi sıralama Editörü tıkla indir

Kanal listenizi Boş bir Usb bellek yardımıyla Tv’den [Ayarlar] > [Uydu ayarları] (Bazı modellerde kanal ayarları içinden yapılmakta) > [Genel Ayarlar] > [Kanal listesi Alma] > [Usb’ye kopyala] menüsünden bilgisayarınıza alarak programda açarak düzenleme yapabilirsiniz.

Kanal yükleme esnasında sorun yaşarsanız kullandığınız Usb belleği FAT32 dosya sisteminde biçimlendirin.

32pfk5300/12 – Phılıps 42pfl4307k/12 Philips 3000 serisi ve bazı modelere uygundur denenmişdir ve calışır durumda güncel listedir

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.