Arçelik Led Tv Servis Menüsü Giriş Kodları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:30

Merhaba Alioktem.com.tr Takipçileri bu makalemizde Sizlere Arçelik Led Tv Servis Menüsüne nasıl gidiyor onu anlatacağım.

Arçelik Led Tv lerin servis menüsüne şu şekilde giriyoruz.

Kumandadan Menü tuşuna basıp 9301 i tuşluyoruz.
Bu menü 9301 Arçelik OSD için geçerli
Olay şu:
Siz servis menüsüne menü 9301 yaparak girdiniz,TV Configuration içine girip orada OSD Selection kısmından Arçeliği Grundig yaparsanız ve servis menüsünden çıkarsanız tekrar Menü 9301 ile servis menüsüne giriş yapamazsınız.
Grundig OSD için yine Menü ardından 8500 ı tuşluyoruz her 3 marka bir olsada arçelik Grundig de bir ayrıcalık yapmış logo ve özelik bakimindan.

Servis menüsüne girdik,kumandadan yukarı aşağı gidebiliyoruz ama kısımların içine OK tuşuna basarak giremiyoruz girmek istediğimiz foksiyonun üstünde yine kumandadan 2356 yı tuşluyoruz.
Servis Menüsü içinde kısımlar menüsü için tuş kombinasyonları yapıyoruz.
Misal;Servis menüsündeyiz ve System Configuration a girmek istiyoruz.Bunun için System Configuration un üstündeyken kumandadan 2356 yı tuşluyoruz.

Bilinçli olarak foksiyonları kulanmalısınızı bazı hatalar cihazınızın yazılım silme ve çalışmamasına sebep olur servis menüsü cihazın tüm foksiyonları kontrol edilen erişimi şifrelenmiş bir bölgedir tavsiyemiz bilinçli bir şekilde inceleme yapıp öyle bu işlemleri yapınız veya cihazınızın servisinden destek alınız burda vermiş olduğunuz kodlar tamamen bilgilendirmek amacıyla verilmiştir  aklınıza takılan bir sorunlarda bize yorum veya iletişim kısmındaki mail adresine e-posta gönderebilirsiniz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım unutmayınki Arçelik, Beko, Grundig Markarı aynı firma olup ve aynı işletim sistemini kulanmaktadir ve üste bulunan kodlar  lcd tv ve led tv de aynı olmaktadır üste belirttiğim gibi tv logo seçiminde  grundig seçimi yapıldığı zaman kodun da değiştigini bilmenizi isterim bu yazmış olduğum bilgiler lcd tv ve led tv için geçerlidir  umarım yararlı bir bilgi olmuştur işinize yarar iyi çalışmalar dilerim.

[Toplam: 11   Ortalama: 4.5/5]
Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.